Fotowedstrijd: 25 jaar specialevormballons

monster1De specialevormballons zijn al jaren de blikvangers van de Vredefeesten. De eerste luchtreuzen verschenen op de Grote Markt in 1987. Dat is volgend jaar precies 25 jaar geleden. Om deze verjaardag te vieren organiseert het stadsbestuur, in samenwerking met het fotocollectief Parrèsia en de stedelijke academie voor schone kunsten, een fotowedstrijd tijdens de Vredefeesten 2011. De beste foto's worden in september 2012 tentoongesteld in de vierkante zaal van de academie. 

 

Iedereen kan aan de fotowedstrijd deelnemen. Er zijn twee categorieën voorzien: jongeren (tot en met 12 jaar) en volwassenen. De foto's, met als thema ‘Sint-Niklaas ballonstad', moeten genomen zijn tijdens het weekend van de Vredefeesten 2011 (2 tot 4 september 2011). Per inzender worden maximaal drie foto's aanvaard. Een deskundige jury zal de ingezonden foto's beoordelen en per categorie drie hoofdprijzen toekennen. Daarnaast zijn er ook drie publieksprijzen te winnen, waarbij iedereen kan deelnemen aan een stemming online. De eerste prijs is telkens een ballonvlucht voor twee personen tijdens de Vredefeesten 2012. Verder zitten er onder meer geschenkenbonnen van het kernwinkelgebied in de prijzenpot.

De drie foto's kunnen digitaal opgeladen worden via www.vredefeesten.be/fotowedstrijd of in geprinte vorm, onder gesloten omslag, worden bezorgd aan het stadsbestuur. In de tentoonstelling is ook een historisch luik voorzien. Foto's van vorige edities van de Vredefeesten kunnen via de website ook aangeboden worden voor dit deel van de tentoonstelling.

 
TV OOST Solar Spirit Palm Waasland Mobiel Passie voor eten KAHO Sinat-Lieven AVIA Sint-Niklaas Ontwikkelings Samenwerking Kontrimo Lipton Win For Life

bannner


Kwadro Siniscoop Esselte Dockx BOO! KBC Goldies Radio Jonckheere Blue Sky VAIS CM ACP Dranken Vaneetvelde Oxfam Sint-Niklaas Oost Vlaanderen Sin City JC Den Eglantier OJC Kompas t' Ey De Casino Uit in Sint-Niklaas Prijs Vrijwilligerswerk 2011

Viagra and Tadalafil